Hikayemiz
Shiva Camp

Hakkımızda

    Kabak Koyu’nun, eşsiz doğal güzelliğinde, mavi ve yeşilin muhteşem uyumunu, kuş bakışı izleyebileceğiniz ‘Kabak Shiva Camp’, tatilinizi huzur ve doğayla iç içe yapmanıza olanak sağlar.
    Kabak Shiva Camp, konumuyla Kabak Koyu’nu panoramik olarak görür. Maceracıların vazgeçemediği, binlerce yıllık tarihi geçmişe sahip Likya Uygarlığının ‘yürüyüş yolu’ kampımızın içinden geçerek, Kabak Vadisi üzerinden Alınca ’ya doğru ilerler.
    Kampımız denize 800 metre uzaklıkta olup, 20 dakikalık yürüyüş mesafesindedir. Ahşap evlerimiz, çam, zeytin ve daha birçok çeşit ağaçlarla çevrili, tamamen doğanın içinde, Kabak Koyu manzarasına hâkimdir. Ahşap evlerimizin hepsi duşlu ve tuvaletlidir. ‘Hatta üç ahşap evimizin balkonunda jakuzi bile var’  🙂 Kampımızda özel çadır alanları mevcuttur, ortak duş ve tuvaletler çadır misafirlerimiz için her zaman temizdir. Geleneksel Türk kahvaltısı, ev yemeği tadındaki akşam yemeğimiz gün batımı eşliğinde Serinlemeniz için yenilenen havuzumuz, en özel kokteylleri bulabileceğiniz ‘Shiva’ barımız ve günün her saati ne zaman acıkırsanız Shiva mutfağı emrinize amadedir. Ayrıca ücretsiz otopark ve Wifi mevcuttur.

Konaklama


Seçenekler & Fiyatlar

Deluxe Book Now

Aşk Kabağı / Su Kabağı / Bal Kabağı

 

 

Standart Book Now

Rodos Kabağı / Asma Kabağı / Sakız Kabağı

İki Odalı Book Now

Mandalin / Zeytin / Harnup

Çadır Book Now

Kabak Çiçekleri

Tripadvisor


Shiva Camp Yorumları

Aktiviteler


Shiva Camp

Likya Yolu

    Likya yürüyüş yolu

Aladere Şelaleleri

Aladere Şelaleleri yürüyüş parkuru

Tekne Turları

Cennet ve Korsan koyları, Kelebekler Vadisi

Tüplü Dalış

Ölüdeniz den tüplü dalış turları

Yamaç Paraşütü

Babadağ dan yamaç paraşütü atlayışları

Safari Turları

Ölüdeniz den Jeep ve atv safari turları

Instagram


Bizi takip edin #shivacamp

Bizi bulun